לקביעת פגישת ייעוץ
מלא/י פרטיך
שם:
שם משפחה:
דוא''ל:  
טלפון:
מתעניין בתחום:
select
אני מאשר/ת קבלת תכנים ופרסומים מהמכללה האקדמית כנרת בעמק הירדן
הזן טלפון ונחזור אליך מיד
 
1800-20-90-20

סטודנטים אוונגליסטים מארה"ב לומדים במכללה האקדמית כנרת

מאמריקה הישר לכנרת...

היחידה ללימודי תעודה במכללה האקדמית כנרת, בשיתוף חברת עמיאל טורס ו – CENTER FOR HOLY LANDS STUDIES בארה"ב, מארחת למשך ארבעה שבועות סטודנטים אוונגליסטים מארה"ב לתוכנית לימודים ייחודית, אשר במסגרתה נחשפים הסטודנטים להיסטוריה, לתנ"ך ולארכיאולוגיה המרתקת של ארץ ישראל בהרצאות וסיורים, אשר יועברו ע"י מיטב החוקרים של המחלקה ללימודי ארץ ישראל במכללה האקדמית כנרת.

יסכה הרני, יוזמת הפרויקט, מציינת: "מדובר בקהל אוונגלי אשר הגיע, בפעם הראשונה, לשהות ממושכת בישראל, באזור הכנרת, הכוללת תוכנית לימודים בקמפוס היפיפה של המכללה האקדמית כנרת, על שפת הכנרת, קמפוס שאינו נופל מהקמפוסים בארה"ב. במסגרת תוכנית הלימודים לומדים האוונגליסטים שעתיים ראשונות בכל יום עברית". עוד מציינת הרני: "התקווה שלי היא שכל אחד מחברי הקבוצה, יזכה להתארח אצל משפחה המתגוררת באזור הכנרת. אני בטוחה שזאת תהיה עבורם חוויה מאוד משמעותית".

"את רצונם העז של האוונגליסטים לחקור ולדעת מי היה ישו, נוכל למנף לטובת הכנרת, שנחשבת לאזור תיירותי שאינו מנוצל מספיק: במקום שהות של לילה או שניים, תהיה במקרה זה שהות של ארבעה שבועות ! המפגש בין האקדמיה לבין חברי הקבוצה, יצור מפגש ללא מתח, יציג את ישראל במיטבה, בעזרת החוקרים המובילים של המכללה האקדמית כנרת, בתחומי לימודי ארץ ישראל: פרופ' חיים בן דוד, דר' מוטי אביעם, דר' יעקב אשכנזי ודר' עמוס רון. הרמה הגבוה של אנשי האקדמיה אותם יפגשו, תבנה, כך אני מאמינה, את האמון שיתכן ויוכל להחליף את מערך ההסברה על ישראל...".