לקביעת פגישת ייעוץ
מלא/י פרטיך
שם:
שם משפחה:
דוא''ל:  
טלפון:
מתעניין בתחום:
select
אני מאשר/ת קבלת תכנים ופרסומים מהמכללה האקדמית כנרת בעמק הירדן
הזן טלפון ונחזור אליך מיד
 
1800-20-90-20

ביקורו של הרמטכ"ל לשעבר, גבי אשכנזי במכללה האקדמית כנרת

במסגרת סיור של הנהלת קרן רש"י שנערך אתמול (שלישי) בראשותו של יו"ר הקרן החדש והרמטכ"ל לשעבר, גבי אשכנזי ומנכ"ל הקרן, אלי אלאלוף, הציגה הנהלת המכללה בראשותו של מנכ"ל המכללה, דר' זאב דרורי וסמנכ"ל המכללה, זיו אופיר, את הפרויקטים המשותפים אותם מובילה קרן רש"י.
ערוץ 2 שסיקר את הביקור, קיבל את תגובתו הראשונה של אשכנזי להחלטת טורקיה להגיש נגדו כתב אישום בפרשת המרמרה: "אני מגבה את החיילים ואם המחיר הוא לא לנסוע לטורקיה, אני מוכן". והוסיף מסר לטורקים: "שלא יבואו לעזה בלי אישור".

במהלך הביקור, נערך סיור שהתרכז בספרייה האקדמית כנרת, שהנה אחד מהפרויקטים הגדולים והמיוחדים אותם הובילה הקרן בשנים האחרונות. הצוות שמע סקירה אודות כיווני ההתפתחות של המכללה האקדמית בחומש הקרוב, התפתחות אשר קרן רש"י לקחה על עצמה להוביל.
במהלך הביקור, סיירו אנשי הנהלת הקרן בבניין הסמוך לספרייה, המיועד להיפתח בדצמבר 2012, בניין עבור בית הספר להנדסה ע"ש אחיעזר רכוב. כמו כן קיבל הצוות סקירה מקיפה אודות התקדמותו של פרויקט פיתוח מתחם הרכבת ההיסטורית של צמח, אתר בו הולכת ומסתיימת עבודות השימור, שחזור ושיפוץ מבני הרכבת ההיסטוריים לטובת המרכז ללימודי א"י, אשר מתעתד להיפתח כבר בשנת הלימודים הקרובה והתכנון המתקדם של מעונות הסטודנטים. אשכנזי נפגש עם כמה סטודנטים במהלך הסיור, שאל והתעניין, בעיקר בנושא עברם הצבאי.

לצפייה בכתבה ששודרה במהדורת החדשות של ערוץ 2, ביום שלישי, 29 במאי 2012.