לקביעת פגישת ייעוץ
מלא/י פרטיך
שם:
שם משפחה:
דוא''ל:  
טלפון:
מתעניין בתחום:
select
אני מאשר/ת קבלת תכנים ופרסומים מהמכללה האקדמית כנרת בעמק הירדן
הזן טלפון ונחזור אליך מיד
 
1800-20-90-20

סטודנטים לניהול תיירות ומלונאות יצאו לקרוז לימודי באגן הים התיכון

הסטודנטים יורדים לים...
בשיתוף פעולה ראשון מסוגו בארץ, של המכללה האקדמית כנרת עם חברת "מנו ספנות", יצאו סטודנטים לניהול תיירות ומלונאות לקרוז לימודי באגן הים התיכון.

"קרוב לרבע מיליון תיירים הגיעו לישראל בשייט תענוגות ("קרוז") בשנת 2011, זהו גידול של 40% יחסית לשנה קודמת", מציין דר' חזי ישראלי, ראש המחלקה לניהול תיירות ומלונאות, במכללה האקדמית כנרת ומוסיף: "גם מספר הישראלים היוצאים למסעות שייט גדל במהלך שנת 2011 באופן מרשים, כ- 30%. כל זה מצטרף למגמות העולמיות לאורך העשור האחרון של עליה מתמשכת בתיירות קרוז בעולם, העלייה התלולה ביותר מכל ענפי התיירות. תעשיית הקרוז משלבת מרכיבים רבים של תפעול תיירות כגון מלון צף, ניהול אירועים וארגון סיורים. חשוב לנו להקנות לסטודנטים שלנו את הידע והכלים המקצועיים בכל הקשור בתעשיית התיירות בארץ ובעולם, על מנת לאפשר לבוגרינו להשתלב ולהוביל את הדור הבא של התיירות בישראל".

במסגרת שיתוף הפעולה שנוצר עם חברת "מנו ספנות", יצאו סטודנטים שנה ג' מהמחלקה לניהול תיירות ומלונאות לחמישה ימים של סיור מקצועי, אשר מטרתו לחשוף את הסטודנטים להכרות עם המדיה של קרוז – שייט נוסעים ולהתנסות בשטח. הסטודנטים יחשפו לתהליכי השיווק, בניית חבילות נופש, אופן תפעול המלון הצף, מגוון הפעילויות המוצעות לתיירים במהלך הקרוז וכן תפעול סיורי החוף. במסגרת השייט יפגשו הסטודנטים עם בעלי תפקידים שונים על האוניה, וכן עם גורמים תיירותיים באיים היווניים במסגרת סיורי החוף. את הקרוז תלווה נציגה בכירה מחברת "מנו ספנות", גב' מלי בן הרוש, מנהלת מחלקת ההדרכה, וכן צוות מרצים מהחוג ללימודי תיירות ומלונאות. כל יום סיור יסתיים בניתוח מקצועי עם הסטודנטים, זאת לפני הבילוי הלילי המוצע על האוניה...