לקביעת פגישת ייעוץ
מלא/י פרטיך
שם:
שם משפחה:
דוא''ל:  
טלפון:
מתעניין בתחום:
select
אני מאשר/ת קבלת תכנים ופרסומים מהמכללה האקדמית כנרת בעמק הירדן
הזן טלפון ונחזור אליך מיד
 
1800-20-90-20

רן בן שמעון בפאנל בנושא ספורט בהנחיית זוהיר בהלול במכללה

מאמן קריית שמונה, רן בן שמעון ושדרן הרדיו, זוהיר בהלול, התארחו היום (רביעי) במכללה האקדמית כנרת בפאנל בנושא ספורט, ביוזמת אגודת הסטודנטים ובשיתוף התוכנית "בודדים ביציע" ברדיו קול הכנרת 106FM

במהלך הכנס אמר בן שמעון על הלחץ התקשורתי: "ברור שהלחץ התקשורתי במכבי גדול יותר מק"ש. באימון לקראת משחק האליפות הייתה אצלנו כמות תקשורת כמו באימון רגיל של מכבי. בבסיס התקשורת היא תקשורת כלכלית- רייטינג וכותרות הם בעדיפות ראשונה. הרשתי השנה לתקשורת להיכנס לכל מקום באצטדיון".

לגבי איזי שירצקי, אמר רן: "אני אדם שקשה מאוד להעליב, מעליבים אותי אנשים שנפתחתי בפניהם ופגעו בי. מערכת היחסים עם הבעלים היא טאבו, אני לא נלחם באף אחד. מגיע כבוד לבעלים-בבסיס. לכול צד צריכה להיות אחריות על עצמו, אני אחראי רק על עצמי ואני מאוד נהנה במועדון הזה ההתנהלות של איזי שהיא זאת שהביאה את ק"ש לפסגה, בזכותו הוא קיים וצריכים לכבד זאת. אין לי ספק שהאמת שלי קיימת בתוכי. אני לא חושב שהדברים אם הם יוצאים בתקשורת יש להם קטרזיס יותר גדול. בבסיס יש הערכה גדולה לאיזי. יש כמה דברים שאני חושב שהיו צריכים להיות אחרת".

עוד הוסיף: "אני רוצה להתרכז בהישג הנדיר שלנו. קריית שמונה נהנתה מהדרך, עם חברה מקומיים ושילוב בין דתות ועדות וצבעים, יש רק אהבת אדם נטו. זאת האמת הפנימית שלי". לגבי העונה הבאה אמר רן: "אני לא יודע אם תאמינו לי. קצת התחיל להימאס להתחיל לדבר על העונה הבאה. אני רוצה לקחת אליפות. אני רוצה ליהנות עם התואר. אחרי שנזכה באליפות נלך לחגוג יחד. אני חושב שצריך גם ליהנות ולא לרוץ לחשוב על הדבר הבא נהנה מההישג הזה ואז נחשוב על הדבר הבא. אני לא מכיר מאמנים שהיו 5 שנים באותו מקום. אני חושב שמבחינתי זה סיום תקופה. לק"ש יהיו אתגרים גדולים אני מסיים תקופה מחיי. אני מרגיש סיפוק ענק ממש שעשיתי בק"ש".

במהלך הפאנל דיבר זוהיר בהלול על טיבם של השחקנים הערבים: "הילד הערבי עדיין משחק בשכונות וסובל מרמה נמוכה. הכדורגל הוא הגשר היחיד. המחויבות לו ולמגזר הופכת אותו לחיית שערים. אם המאמנים יפיקו מכך את המשוואה המנצחת נדמה לי שזו הדרך לעתיד טוב יותר".

לגבי השחקנים הזרים ושחקנים ישראלים בחו"ל:
זוהיר: "זו אחיזת עיניים זה קמפיין של סוכנים. אל תלך שבי אחרי האילוזיה. הכדורגלן נותר אותו כדורגלן עצל. עבודת הסוכנים יוצרת אשליה שיש לנו כדורגל משתבח בגלל שנשלחים מלא שחקנים לחו"ל".
רן: "אין ספק שיש כמו בכל מדינה שחקנים עצלנים יותר ועצלנים פחות. עכשיו מגיעים ישראלים שעבדו קשה מאוד. עבודה קשה מביאה הרבה מאוד אנשים. יש שחקנים שמגיעים דרך הסוכנים בקשרים אבל זה לא כולם. יש דברים שלוקחים תהליכים. בסוף תביא לתוצאות".
זוהיר: "צריך לבטל את צילומי הסלואו מושין כי בפועל זה ככה. דיוקנו של הכדורגל הישראלי הוא לא אותו דיוקן שהיינו רוצים לראות אותו".
רן: "צריך לדוג עם חוט את המעטים שלא עלו עליהם שראית איזה משהו. יש כל כך הרבה דברים שצריך להצליח עם הזרים ובגלל זה רובם לא הכי מצליחים. בסופו של דבר מדובר בבני אדם יש סביבות שונות. צריך תמיד לזכור שאם אתה רוצה לשנות זה חייב להיות דו-כיווני".