לקביעת פגישת ייעוץ
מלא/י פרטיך
שם:
שם משפחה:
דוא''ל:  
טלפון:
מתעניין בתחום:
select
אני מאשר/ת קבלת תכנים ופרסומים מהמכללה האקדמית כנרת בעמק הירדן
הזן טלפון ונחזור אליך מיד
 
1800-20-90-20

המכללה תארח את הכנס השנתי של האיגוד הישראלי למים

הכנס השנתי של האיגוד הישראלי למים, הנערך מדי שנה במרכז הארץ, יערך השנה, לראשונה, על שפת הכנרת, ב – 16 באפריל 2012 בחסות המחלקה להנדסת תעשיות מים בבית הספר להנדסה במכללה האקדמית כנרת.

האיגוד הישראלי למים מקיים השנה את הכנס השנתי שלו במכללה האקדמית כנרת לחופה של הכנרת. האיגוד החליט להיענות לבקשת המכללה האקדמית כנרת ולהעביר את פעילות הכנס מאזור המרכז, בו הוא נערך בדרך כלל, לצפון הארץ, במטרה לפנות גם לקהל בפריפריות ולתרום לקידום החינוך למקצועות המים.

מטרת האיגוד הישראלי למים, הפועל כבר 12 שנה, היא להפיץ ידע מקצועי לכל קהילית המים בישראל ולהפגיש אנשי מקצוע בתחומים השונים של המים. הכנס השנתי של האיגוד הוא בדרך כלל גולת הכותרת של פעילותו, אך האיגוד מקיים ימי עיון בתחומי מים ספציפיים יותר וקורסים להכשרה לצורך העלאת רמתם של אנשי מקצוע בתחומים שונים במשק המים.

המחלקה להנדסת תעשיות מים במכללה האקדמית כנרת, בראשותו של דר' רם שפינר, הינה אחת מהתוכניות האקדמיות הטובות בארץ, תוכנית המכשירה מהנדסים צעירים לעסוק בנושאים חשובים בתחום המים, כמו התפלה, טיפול במי שופכין ונושאים חשובים נוספים למדינה כולה ולסביבה. קיום הכנס במכללה יאפשר לעשרות הסטודנטים במחלקה להנדסת תעשיות מים, להיחשף לידע ולמחקר המתקדם ביותר בנושאי מים ולפגוש את מיטב אנשי המים בישראל.

אינג' אריאלה רבינוביץ, מפעילות האיגוד הישראלי למים, לקחה על עצמה להיות יו"ר הכנס. השנה יתמקד הכנס בתחומים הנוגעים למשק המים הכללי, תוך הדגשת התחומים הרלוונטיים יותר לשמירת הטבע והסביבה בצפון הארץ, כמו הכנרת, ניקוז נגר עילי ושיקום נחלים.

כמידי שנה מעניק האיגוד הישראלי למים פרס חיים לאיש מפתח במשק המים, אשר תרם ותורם לקידום נושאי מים ולהכשרת דורות של בעלי מקצוע, סטודנטים בכל הרמות, ועובדים ומהנדסים בתחומים השונים. השנה יוענק הפרס לאינג' יהושע שורץ מחברת תה"ל. אינג' שורץ יצטרף לרשימה המכובדת של אנשים אשר זכו לפרס בשנים עברו.

אנו מזמינים את עמיתינו בתחום המים: אנשי אקדמיה - חוקרים וסטודנטים, עובדי משרדי הממשלה והרשויות המקומיות, מהנדסים ומתכננים, מפעילים, תעשיינים, מפתחים ויזמים, להשתתף בכנס השנתי 

קישור לתוכנית הכנס

כתבה מרכזית על המחלקה להנדסת תעשיות מים במכללה האקדמית כנרת במגזין המים הישראלי: "הנדסת מים"