לקביעת פגישת ייעוץ
מלא/י פרטיך
שם:
שם משפחה:
דוא''ל:  
טלפון:
מתעניין בתחום:
select
אני מאשר/ת קבלת תכנים ופרסומים מהמכללה האקדמית כנרת בעמק הירדן
הזן טלפון ונחזור אליך מיד
 
1800-20-90-20

גיא רולניק מגיב לראשונה על דו"ח ועדת הריכוזיות

גיא רולניק, העורך הראשי של עיתון The Marker, טוען כי "ההמלצה של חברי ועדת הריכוזיות, להוציא את הטייקונים משוק התקשורת, תעורר הדים רחבים בתקשורת"


בכנס כנרת השני לתקשורת חברה וסביבה, שנערך היום (שלישי) במכללה האקדמית כנרת, אמר גיא רולניק: "בדו"ח של ועדת הריכוזיות שהתפרסם לפני מספר שעות באתר האינטרנט של משרד האוצר, ישנה המלצה מאוד אמיצה ומעניינת של חברי הועדה: להוציא את הטייקונים משוק התקשורת. אפשר להבין מה המשמעות של המלצה זו לא רק לריכוזיות, אלא גם לנושאים אחרים"

בכנס כנרת השני לתקשורת חברה וסביבה שנערך היום (שלישי) במכללה האקדמית כנרת, הוענק אות הוקרה על ידי המכללה האקדמית כנרת, לאיש התקשורת, גיא רולניק, המייסד והמקים של עיתון The Marker ועורכו הראשי מאז הקמתו, על מאבקו הנרחב נגד הריכוזיות במשק ועל תמיכתו העקבית במחאה החברתית של קיץ 2011, על שידע להציג קנה מידה איכותי של עיתונות המהווה מצפן לקוראיה.
גיא רולניק, ציין כי: "למרות השבחים למה שנעשה בדה מרקר, הבחירה הייתה לטפל בנושא הריכוזיות והבחירה של המחלקה לתקשורת במכללה האקדמית כנרת, לטפל בנושא הזה היא במקומה משום שלריכוזיות יש השלכה דרמטית על התקשורת בישראל במובן הרחב ביותר שלה. ואיך שהוא צירוף מקרים די מדהים, לפני 4 שעות פורסם סוף סוף, באיחור רב, הדו"ח המלא של ועדת הריכוזיות והוא באתר האינטרנט של משרד האוצר. אסיים בתקווה שחצינו בחצי השנה אחרונה רוביקון מסוים בעולם, שיאפשר ליותר עיתונאים, עורכים, אנשי אקדמיה ומקצועות חופשיים, להתבטא בצורה יותר חופשית בנושאים חשובים אלה, ונחזור לראות את כלבי השמירה של השוק החופשי והדמוקרטיה מדברים בקול מקצועי, ברור, צלול ורם".לידיעה נוספת: גיא רולניק קיבל אות הוקרה בכנס כנרת השני לתקשורת חברה וסביבה במכללה