לקביעת פגישת ייעוץ
מלא/י פרטיך
שם:
שם משפחה:
דוא''ל:  
טלפון:
מתעניין בתחום:
select
אני מאשר/ת קבלת תכנים ופרסומים מהמכללה האקדמית כנרת בעמק הירדן
הזן טלפון ונחזור אליך מיד
 
1800-20-90-20

העיתונאי מנשה רז מצטרף לשורות הסגל האקדמי של המחלקה לתקשורת במכללה האקדמית כנרת

מנשה-רז.jpg

מנשה רז, עיתונאי, במאי טלוויזיה, עורך, קריין, מגיש ומנחה טלוויזיה ורדיו, יצטרף לסגל האקדמי של המחלקה לתקשורת במסגרת תפקידיו במחלקה לתקשורת ינהל את "רדיו כנרת", תחנת הרדיו של המכללה האקדמית כנרת, אשר תאפשר לסטודנטים במחלקה לתקשורת, התנסות מעשית בתחנת רדיו פעילה.
רז, שמח על המינוי ומציין כי: "קסם על ים כנרת" – זה הניסיון לחפש מילים שיבטאו את היחס שלי למכללה האקדמית כנרת. אני מקווה שאעמוד בזה. "קסם על ים כנרת" זו גם ההצעה שלי לשמה של תחנת הרדיו של המכללה אותה אני מקווה שנגדיל ונפתח. יש למישהי או מישהו, הצעה יותר קולעת? הרדיו של המכללה יכול להיות מקום שמבלים בו, בימה מדליקה לבעלי יכולת וכשרון. הרדיו של המכללה יהיה פתוח לכולם – ללומדים בחוג לתקשורת ולא רק להם. הקסם שעל ים כנרת, יהיה אבן שואבת למבקשים ללמוד מכל רחבי הארץ.

פרופ' חוה תדהר, ראש המחלקה לתקשורת: "המחלקה לתקשורת מקבלת בשמחה את הצטרפותו של מנשה רז לסגל המחלקה. אנו צופים ומצפים שניסיונו העתיר יתרום תרומה משמעותית לסטודנטים ויפיח רוח חדשה ברדיו כנרת כך שיהפוך גורם פעיל ודינמי בקמפוס המכללה ובאזור כולו. הננו מאחלים למנשה הצלחה וסיפוק בתפקידו".