לקביעת פגישת ייעוץ
מלא/י פרטיך
שם:
שם משפחה:
דוא''ל:  
טלפון:
מתעניין בתחום:
select
אני מאשר/ת קבלת תכנים ופרסומים מהמכללה האקדמית כנרת בעמק הירדן
הזן טלפון ונחזור אליך מיד
 
1800-20-90-20

התנסות מעשית לצד התנסות עיונית

סטודנטים מהמחלקה להנדסת תעשיות מים, במכללה האקדמית כנרת, ייהנו בשנת הלימודים הקרובה, ממעבדה חדשה ומתקדמת לכימיה ומיקרוביולוגיה של מים, אשר הוקמה בסיועה של הקרן המשפחתית על שם תד אריסון

הסטודנטים במחלקה להנדסת תעשיות מים במכללה האקדמית כנרת, לומדים בהתאם לצרכים הנוכחיים והעתידיים של תעשיית המים הישראלית, החותרת להמשיך ולהרחיב את פעילותה בארץ ובחו"ל, תוך מתן מענה לצרכים השונים במדינות המפותחות והמתפתחות.

ד"ר רם שפינר, ראש המחלקה להנדסת תעשיות מים: "בשנת הלימודים הקרובה, תפתח מעבדה לכימיה ומיקרוביולוגיה של מים, חדשנית ובעלת ציוד מתקדם למקצועות הכימיה והמיקרוביולוגיה. המעבדה מהווה חלק מהתפיסה של המחלקה הדוגלת בשילוב לימודים מעשיים לצד לימודים עיוניים, וזאת במטרה להכשיר בוגר שישתלב במהירות המקסימאלית בשוק העבודה ויתרום לתעשיית המים הישראלית, אשר רק לאחרונה התבשרנו שוב על קצב הצמיחה הגבוה שלה".

המעבדה קמה בסיוע נדיב של הקרן המשפחתית על שם תד אריסון. ג'ייסון אריסון, יו"ר פעיל של הקרן המשפחתית: "הקרן שלנו רואה חשיבות רבה בהשקעה בתחומי החינוך ובמתן אפשרות להעניק תנאים אופטימליים למאות סטודנטים שיוכלו ליהנות מהכשרה מקצועית ועיונית בתחום המים. אנחנו גאים להיות חלק מפרויקט מבורך זה, שיקדם את תעשיות המים בישראל ובעולם".

המעבדה הינה חלק ממערך המעבדות המוקם לצרכי ההוראה והמחקר במחלקה להנדסת תעשיות מים.

בהמשך, תתווספנה גם מעבדות להידראוליקה ומעבדות למקצועות הנדסיים של טיפול במים ושפכים, אשר עתידה לקום בקומפלקס המחקר וההדרכה, בשטח המתקן להתפלת מים ובסמוך למתקן הטיפול בשפכים ההולך ומוקם באתר ביתניה עלית. הקומפלקס המתוכנן מעורר התעניינות רבה מצד חברות ותורמים פוטנציאלים במשק המים.


לצפייה בגלריית תמונות מהמעבדה לחצו כאן