לקביעת פגישת ייעוץ
מלא/י פרטיך
שם:
שם משפחה:
דוא''ל:  
טלפון:
מתעניין בתחום:
select
אני מאשר/ת קבלת תכנים ופרסומים מהמכללה האקדמית כנרת בעמק הירדן
הזן טלפון ונחזור אליך מיד
 
1800-20-90-20

תוכנית חדשה של המל"ג

המכללה האקדמית כנרת נבחרה לתוכנית חדשה של המל"ג
הסטודנטים יזכו למלגת לימודים מלאה וסבסוד של כ50% משכ"ד

המכללה האקדמית כנרת נבחרה על ידי הוועדה לתכנון ותקצוב של המל"ג להשתתף בתכנית חדשה לעידוד התנדבות של סטודנטים. המכללה, שהגישה את התכנית בשיתוף עם עיריית טבריה, היא אחת מתוך 4 מוסדות אקדמיים שנבחרו לתכנית החדשה לעידוד התנדבות, מבין 17 מוסדות שהגישו מועמדות. סטודנטים אשר ישתתפו בתכנית כבר מסמסטר ב' של שנת הלימודים הנוכחית יזכו למימון מלא של שכר הלימוד וסבסוד של 50% משכר הדירה.
השתתפות בתכנית מותנת במגורים בשתי שכונות שהוגדרו בטבריה והתנדבות בהן במטרה להפוך לחלק ממרקם השכונה, לתרום לנעשה בה ולתושביה וליצור מפגש בלתי אמצעי בין העולם האקדמי של המכללה לעיר הסמוכה לה. כבר בסמסטר ב' צפויים עשרות סטודנטים מהמכללה להתחיל את התכנית ולהתגורר בשיכון ב' ושכונת פלוס 200 בטבריה. בשנת הלימודים הבאה, צפויה התכנית להכפיל את גודלה. בבנוסף, שנה הבאה, השתתפות בתוכנית תוצע כבר לסטודנטים החדשים שנרשמים למכללה האקדמית כנרת שיכולו להיות חלק מהפרויקט לאורך כל לימודיהם האקדמיים.
פרופ' שמעון גפשטיין, נשיא המכללה: "המכללה האקדמית כנרת שמה דגש רב על מעורבות חברתית בקהילה בה אנו חיים ורואים בפיתוח האזור ויצירת הזדמנויות חלק מליבת הפעילות של המכללה והסטודנטים. פתיחת התכנית לעידוד התנדבות של המל"ג במכללה היא הוכחה נוספת להצלחת הגישה שמובלת על ידינו ותאפשר למכללה להעצים את תרומתה ולסטודנטים חוויה אקדמית ייחודית ומשמעותית אף יותר."