ביקור המל"ג במכללה

לקביעת פגישת ייעוץ
מלא/י פרטיך
שם:
שם משפחה:
דוא''ל:  
טלפון:
מתעניין בתחום:
select
אני מאשר/ת קבלת תכנים ופרסומים מהמכללה האקדמית כנרת בעמק הירדן
הזן טלפון ונחזור אליך מיד
 
1800-20-90-20

ביקור המל"ג במכללה

עובדי המועצה להשכלה גבוהה והועדה לתכנון ולתקצוב ביקרו במכללה האקדמית כנרת

ביקור חשוב של המוסד הממלכתי לענייני ההשכלה הגבוהה בישראל, נערך במכללה האקדמית כנרת בשבוע שעבר.


במכללה האקדמית כנרת, הממוקמת על שפת הכנרת, ברכו על ביקורו החשוב של מנכ"ל מל"ג / ות"ת, משה ויגדור ופמלייתו. נשיא המכללה, פרופ' חנוך לביא ומנכ"ל המכללה, ד"ר זאב דרורי, הציגו לאנשי מל"ג / ות"ת את המכללה, את תוכניות הלימודים לתואר ראשון הקיימות במכללה ואת התוכניות שהמכללה מעוניינת לפתוח בחומש הקרוב.

לצד הפיתוח האקדמי, הוצגו לאורחים תוכניות הפיתוח הפיסי הנמצאות בשלבי תכנון וביצוע מתקדמים: בניין חדש לבית הספר להנדסה ופיתוח מתחם תחנת הרכבת ההיסטורי של צמח, שחזור המבנים הקיימים, הקמת מרכז מבקרים, הקמת מרכז ללימודי ארץ ישראל ומעונות לסטודנטים.

האורחים ביקרו בספרייה החדשה שנחנכה בתחילת שנת הלימודים. סמדי מלמד, מנהלת הספרייה, סיפרה על תהליך בנייתה והצטיידותה של הספרייה המרשימה (שזה עתה קיבל האדריכל שתכנן אותה, את הפרס היוקרתי – "אות העיצוב" 2011) ובעיקר על כך שהספרייה מהווה דוגמא נוספת ליישום חזונה של המכללה האקדמית כנרת, לשלב בין האקדמיה, לאזור בו היא ממוקמת.

תוך כדי שייט בכנרת, הציגו ראשי המחלקות להנדסת תעשיות מים, לתיירות ומלונאות וללימודי ארץ ישראל, את ייחודיות תכניות הלימודים שלהם ואת האופן שבו הן מכשירות את הסטודנטים לקליטה בתעסוקה.