פרס האדריכלות "אות העיצוב"

לקביעת פגישת ייעוץ
מלא/י פרטיך
שם:
שם משפחה:
דוא''ל:  
טלפון:
מתעניין בתחום:
select
אני מאשר/ת קבלת תכנים ופרסומים מהמכללה האקדמית כנרת בעמק הירדן
הזן טלפון ונחזור אליך מיד
 
1800-20-90-20

פרס האדריכלות "אות העיצוב"

כבוד גדול למכללה האקדמית כנרת עם זכייתו של האדריכל גבי שוורץ בפרס "אות העיצוב" 2011 על עבודתו: בניין הספרייה האקדמית כנרת

בטקס פרסי "אות העיצוב" 2011, שנערך זו השנה השישית ברציפות (19 במאי) וחתם את ועידת ישראל לאדריכלות ועיצוב 2011, במרכז הירידים בגני התערוכה, הוכתרו הישגי השנה בתחום והאנשים שהצליחו השנה יותר מכולם לחדש, לפרוץ דרך ולהטביע את חותמם על עולם האדריכלות והעיצוב הישראלי.

גם השנה הוגשו מספר שיא של כאלף עבודות, שעברו תחת עיניהם הבוחנת והדקדקנית של חבר השופטים. העבודות מוינו ונבחנו על פי הקטגוריות המקצועיות להן הן משתייכות. חבר השופטים עבד כמו חבר מושבעים. עבודה שזוכה בפסלון חייבת להיות מוסכמת על כל השופטים פה אחד.
בתחרות היוקרתית והחשובה של הענף, במעמד הקהילה, נציגי ציבור, ראשי ערים, יזמים ותעשיינים ונציגי תקשורת, זכה האדריכל גבי שוורץ , בקטגורית "מבני חינוך", על עבודתו: הספרייה האקדמית כנרת.

גבי שוורץ ממשיך לתכנן את הבניינים הבאים בקמפוס המכללה האקדמית כנרת.

ביולי 2011, תונח אבן פינה לבניין הבא בתכנונו של שוורץ - "בית אחי", בית כיתות רב תכליתי, אשר ימוקם ממזרח לספרייה האקדמית החדשה.
שוורץ מספר מחוויות הטקס: "הייתה התלהבות רבה מהמבנה, ניגשו אלי אדריכלים רבים, חלקם מוכרים מאוד, ומעצבים צעירים, ופרגנו על בניין מרשים כזה, בארץ. הבניין יופיע בקטלוג הבא של החברה הדנית, "בי.סי.אי", אשר מתמחה בספריות בכל העולם, ובחרה לפרסם את הספרייה האקדמית כנרת בקטלוג של השנה הבאה. מדובר בחברה דנית מאוד איכותית ומוכרת שנציגה היה בארץ, התרשם מאוד מהספרייה והזמין אותי לביקור בקופנהגן".