אלה אברהם, בוגרת מצטיינת בהנדסת תעשיות מים במכללה האקדמית כנרת, מונתה לחברת הנהלה באיגוד המים הישראלי

לקביעת פגישת ייעוץ
מלא/י פרטיך
שם:
שם משפחה:
דוא''ל:  
טלפון:
מתעניין בתחום:
select
אני מאשר/ת קבלת תכנים ופרסומים מהמכללה האקדמית כנרת בעמק הירדן
הזן טלפון ונחזור אליך מיד
 
1800-20-90-20

אלה אברהם, בוגרת מצטיינת בהנדסת תעשיות מים במכללה האקדמית כנרת, מונתה לחברת הנהלה באיגוד המים הישראלי

אלה אברהם (29), בוגרת המחזור הראשון להנדסת תעשיות מים של המכללה האקדמית כנרת, מונתה לחברת הנהלת איגוד המים הישראלי, גוף מקצועי יוקרתי העוסק בהפצת ידע באמצעות כנסים וקורסים וקידום טכנולוגיות מקצועיות בתחום המים, ואף מייצג את מדינת ישראל בתערוכות בחו"ל בתחום המים. בנוסף, איריס ביגלר, מרצה במחלקה להנדסת תעשיות מים, התקבלה כחברה בהנהלת האיגוד.

אלה, ילידת בית שאן, השלימה את לימודיה בשנת 2014 בהצטיינות יתרה, וכיום היא בעלת תואר מהנדסת מים B.Sc. כיום אלה עובדת כמהנדסת המלווה פרויקטים בתחום הקולחין ברשות המים הארצית, הגוף הרגולטורי שאחראי על כל נושא המים בישראל. בתפקידה באגף קולחין וטיוב בארות, היא ממונה על בדיקה ופיקוח על המים המוזרמים להשקיה לחקלאות, מקדמת פרויקטי הנדסה חדשים בתחום ומבצעת ביקורות על ההשקיה בקולחין בישראל.

לדבריה, "הגשתי מועמדות ללימודי רפואת שיניים באוניברסיטה העברית, ואף התקבלתי ללימודים, אבל מעט לפני המעבר לירושלים הרגשתי שזה לא בשבילי. בן דודי, שלמד אז הנדסת מערכות מידע בכנרת, סיפר לי שעכשיו נפתח תואר חדש שאין כמותו בשום מקום אחר – הנדסת מערכות מים. זה נשמע לי מעניין, ונפגשתי עם פרופ' רם שפינר – ראש המחלקה להנדסת תעשיות מים בכנרת, ובילי גנור - ראשת מנהל ביה"ס להנדסה, שסיפרו לי על התואר הייחודי. השילוב בין ביולוגיה וכימיה קסם לי מאד. אני מאד שמחה שבחרתי בתחום הזה ולא ברפואת שיניים, כיוון שהוא מרתק ורב פנים."

פרופ' רם שפינר, ראש המחלקה להנדסת תעשיות מים במכללה האקדמית כנרת, מסר: "אני מברך את אלה על בחירתה ואני בטוח שתוכל לתרום רבות לאיגוד, לאור היכרותי עם ניסיונה המקצועי, יכולותיה ואישיותה. כיום כבר יצאו לשוק העבודה שלושה מחזורי בוגרים של המחלקה להנדסת תעשיות מים, אשר השתלבו בחברות ובארגונים המובילים בסקטור המים בישראל' בהם רשות המים, מקורות, תאגידי מים, חברות טכנולוגיה ופרוייקטים וחברות תכנון. השתלבות בוגרי כנרת בגופי ניהול מקצועים מהווה נדבך נוסף בהשתלבות הטובה והמקיפה של בוגרינו במשק המים, והם ללא ספק יהיו מהמובילים והמעצבים של תעשיית המים וסקטור המים הישראלי בשנים הבאות."