דבר הנשיא

לקביעת פגישת ייעוץ
מלא/י פרטיך
שם:
שם משפחה:
דוא''ל:  
טלפון:
מתעניין בתחום:
select
אני מאשר/ת קבלת תכנים ופרסומים מהמכללה האקדמית כנרת בעמק הירדן
הזן טלפון ונחזור אליך מיד
 
1800-20-90-20

דבר הנשיא

דבר הנשיא
ברצוני לברך אותך, מועמד/ת יקר/ה, על רצונך להירשם ללימודים במכללה האקדמית כנרת בעמק הירדן.
המכללה האקדמית כנרת שוכנת באחד מחבלי ארץ ישראל היפים ביותר באזור עמק הירדן, על שפת אגם הכנרת הצופה אל נופם הקסום של רכסי הרי הגולן והגליל.
קמפוס המכללה, המבנים והמדשאות רחבות הידיים מותאמים לצרכי הסטודנטים של שנות ה - 2000 ומהווים פנינה אמיתית בליבו של העמק. בקמפוס יש כיתות לימוד מאובזרות, מעבדות מחקר ממוחשבות מובילות בתחומן, ספריה אקדמית מפוארת ומתקנים שונים לרווחת הסטודנט.
במכללה מתקיימים לימודי תואר ראשון בתחומי ההנדסה (.B.Sc) במחלקות הבאות: הנדסת חשמל ואלקטרוניקה, הנדסת איכות ואמינות, הנדסת תוכנה והנדסת תעשיות מים.
במכללה מתקיימים לימודי תואר ראשון (.B.A) במחלקות הבאות: ניהול תיירות ומלונאות, תקשורת, לימודי ארץ ישראל, מדעי ההתנהגות, וחינוך קהילה.
בנוסף, מתקיימים במכללה לימודים לתואר ראשון (.B.A) באחריות האקדמית של אוניברסיטת בר אילן במגוון תחומים, לימודי תעודה ומסגרות לטיפוח מצוינות בקרב נוער.
המכללה האקדמית כנרת הינה מוסד ציבורי ללא כוונת רווח (מלכ"ר). ככזאת היא פועלת לרווחת הסטודנטים, לפיתוח ולשכלול אמצעי ההוראה, המחקר, המעבדות והמצוינות. כמו כן, המכללה מעניקה לסטודנטים מלגות בשווי של מיליוני שקלים בשנה. לרשות הסטודנטים עומד סגל מרצים בעל מוניטין, המשלב הוראה איכותית עם מעורבות בעולם העשייה והיישום.
הסטודנט הבוחר להצטרף אלינו יזכה באתגר אינטלקטואלי ובחוויה כוללת, המחברת בין האקדמיה והחברה הישראלית על כל רבדיה. אנו רואים בסטודנטים שלנו את מוקד העשייה. נשקיע בכל סטודנט את המיטב, כדי שיוכל להגשים את הפוטנציאל הטמון בו. המכללה שמה לה למטרה להקנות לבוגריה השכלה מגוונת ומרחיבת אופקים בתחומי דעת שונים וכן להקנות ערכים חברתיים, לאומיים ואישיים.

אשמח לראותך בין הסטודנטים המרוצים של המכללה
בברכת הצלחה


פרופ' שמעון גפשטיין
נשיא המכללה האקדמית כנרת בעמק הירדן